Одним з найбільш радикальних, екологічно безпечних і економічно вигідних заходів захисту цибулі від несправжньої борошнистої роси є вирощування стійких сортів і гібридів. Більшість із них не потребує хімічного захисту від хвороби в період вегетації, а в роки прогнозу епіфітотійного розвитку захворювання можна обмежитися однією профілактичною обробкою

Імунними є дикі види цибулі, що дає підставу вважати можливим виведення стійких сортів способом віддаленої гібридизації. Високою стійкістю до несправжньої борошнистої роси характеризуються сорти і гібриди цибулі городньої:

Белла, Вердо F1, Зої F1, Іроко F1, Луіза F1, Магнат F1, Меранто F1, Міністер F1, Монастрел F1 Монделла F1, Моушин F1, Надійна, Отаман F1, Ред Меч F1, Ред Флойд F1 та ін; цибулі батун: Герда, Піканте, Савел, Страда; цибулі порей: Данко, Термінал, Матейко F1.

Важливим заходом у зниженні поширення хвороби є дотримання правильної сівозміни. Повертати цибулю на попереднє місце необхідно не раніше, ніж через 3–4 роки. Кращими попередниками в овочевому сівозміні є картопля, огірки, рання капуста. У змішаних сівозмінах — зернобобові, зернові, зайнятий пар.

Агротехніка вирощування цибулі повинна бути спрямована на своєчасне визрівання цибулин. Це може бути досягнуто правильним підбором сортів, створенням оптимальної для сорту площі живлення, застосуванням високої агротехніки.

Вимоги до основного обробітку ґрунту під цибулю спрямовані на максимальне знищення бур’янів, збереження вологи.

____________________

Органічні добрива під цибулю, як правило, вносять під попередню культуру

____________________

Органічні добрива під цибулю, як правило, вносять під попередню культуру. Якщо цей захід не проводили, тоді органічні добрива вносять під зяблеву оранку у вигляді добре перепрілого гною до 30 т/га. Свіжий гній під цибулю вносити не рекомендується, бо продукти його окислення пригнічують ріст і розвиток рослин, сприяють розвитку гнилі денця цибулі. Внесення збалансованих доз мінеральних добрив із перевищенням від розрахункової норми фосфорних на 15–20% безпосередньо під цибулю істотно підвищує стійкість рослин до несправжньої борошнистої роси, сприяє підвищенню урожайності культури, покращує якість продукції.

Передпосівна обробка ґрунту спрямована на максимальне збереження вологи в ґрунті, своєчасне і якісне внесення мінеральних добрив, отримання вирівняного верхнього шару ґрунту з дрібногрудкуватою структурою, максимальне знищення сходів бур’янів, що сприяє швидкій появі рівномірних сходів цибулі, активному росту і розвитку рослин.

Обов’язкове знезараження насіннєвої цибулі — сіянки, цибулі-ріпки Протруювання насіння чорнушки препаратом Іншур Профі, тн. (1,0–2,0 г/кг). Проти несправжньої борошнистої роси завчасно проводять прогрівання насіннєвих цибулин за температури +42…+45 °С протягом 10–12 год. Слід пам’ятати, що чим більше партія цибулі, тим більше часу потрібно для її прогрівання. Висока тривала температура вбиває грибницю збудника хвороби, не завдаючи ніякої шкоди самій цибулині.

З метою кращого провітрювання посівів і посадок цибулі, створення несприятливих умов для проростання інфекції збудника несправжньої борошнистої роси, підвищення стійкості рослин до хвороби необхідно дотримуватися оптимальної норми витрати насіннєвого матеріалу — чорнушки, цибулі-сівка і цибулі-ріпки.

Ранній посів чорнушки і посадка цибулі-сівка і цибулі-ріпки сприяє швидкому розвитку рослин, істотно зменшується ураженість рослин хворобами.

Дотримання просторової ізоляції між полями сіянки-чорнушки, товарними посівами і насінники цибулі не менше 1 км.

На насінниках при появі сходів провести фітопрочистку, при виявленні дифузно уражених рослин несправжньою борошнистою росою їх видаляють з поля ще до появи на них спороношення збудника хвороби, а здорові рослини обприскують фунгіцидами.

На присадибних ділянках на цибулі проти несправжньої борошнистої роси дозволено використовувати препарати: Квадріс 250 SC, к. с. (6 мл /5 л води / сотку); Ридоміл Голд МЦ 68 WG, в. г. (25 г / 5 л води / сотку); Фитал, р. к. (20 мл / 5 л води / сотку).

Проводити ретельне очищення насіння чорнушки від домішок сухих частинок решток рослин, бо в них може зберігатися інфекція.

Своєчасно проводити збирання врожаю цибулі. Збирати цибулю слід в період масового пожовтіння листя і в суху погоду. Обрізку листя у цибулин можна проводити відразу ж при збиранні цибулі в суху погоду за умови хорошого визрівання цибулин. У разі поганого визрівання цибулин його обрізають тільки після попереднього просушування в полі, перед закладкою на досушування зі штучним підігрівом.

За сухої сонячної погоди просушувати цибулю можна в полі, розстилаючи її в один шар на поверхні ґрунту, або в добре вентильованих приміщеннях. Якщо погода волога, цибулю треба сушити спочатку під навісами, а потім — у добре вентильованих приміщеннях зі штучним підігрівом. За температури +25…+35 °С цибулю витримують 7–10 днів і більше. Просушують цибулю до тих пір, поки при перемішуванні цибулин не почують специфічний шум (шелестіння сухих лусочок).

____________________

У разі виявлення в партії цибулі уражених цибулин несправжньою борошнистою росою температура в сушильному приміщенні повинна бути доведена до +40…+45 °С й підтримуватися на цьому рівні протягом 10–12 год

____________________

Для закладання на зберігання відбирають добре просушені цибулини з тонкою шийкою, довжина якої не менша за 3–5 см для продовольчої цибулі й 5–6 см — для ріпки-матки. Цибулини з довгою шийкою менше уражуються шийковою гниллю під час зберігання.

У разі виявлення в партії цибулі уражених цибулин несправжньою борошнистою росою температура в сушильному приміщенні повинна бути доведена до +40…+45 °С й підтримуватися на цьому рівні протягом 10–12 год. За такої температури інфекція гине, а цибулини можна успішно використовувати для насіннєвих цілей. Найкращі результати отримують при активному вентилюванні невеликих партій цибулин спрямованою течією повітря від електрокалориферів за температури +42…+45 °С протягом 10–12 год.

Зберігати цибулю тільки в очищених від торішніх залишків і попередньо ретельно продезінфікованих приміщеннях, в яких стелажі побілені вапном. Оптимальна температура для зберігання цибулі — 0…±2 °С) і відносна вологість повітря 70–75%. За цих умов розвиток хвороб на цибулинах не відбувається.

Обов’язкове знищення післяжнивних решток на полі з наступним їх загортанням у ґрунт.

Іван Марков, канд. біол. наук, професор
Національний університет
біоресурсів і природокористування України

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41423
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.