Аспарагус або спаржа  – для українців відносно новий овоч, однак за останні 5 років кількість насаджень зросла втричі, а попит на неї сьогодні становить не лише ресторани, а й великі продуктові мережі.

Сьогодні ціна на цей овоч в Україні коливається у межах 120-250 гривень за кілограм. Очевидно, що в найближчі роки ціна на неї дещо знизиться, але анвіть за такої перспективи її можна вважати однією з найприбутковіших культур.

Читайте також: Виробництво та перспективи чорного часнику

Калорійність спаржі вражає: лише 20 Ккал на 100 грамів.

Можна сказати, що аспарагус – це перший вітамін, що може потрапити до нашого столу ранньої весни. Збір урожаю починається в квітні, а закінчується .для деяких сортів у серпні.

Детальніше дивіться у нашому сюжеті:

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38546
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27380
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14320
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.