Наразі Україна знаходиться напередодні масової посівної кампанії. Оптимальні умови для її початку прогнозуються в період з 18 по 25 березня.

Про це розповіла начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на Latifundist.com.

За її словами, особливого тепла до кінця поточного місяця не очікується.

«Сьогодні активних весняних процесів в Україні не спостерігається. Вегетація не розпочалася, рослини знаходяться в стані зимового спокою. Але ми очікуємо, що це станеться вже в середині березня, в межах середніх багаторічних показників», – пояснила Тетяна Адаменко.

Зазначається, що це буде набагато пізніше, ніж у попередні роки. Умови для посівної кампанії поточного року очікуються досить стислими. За словами Тетяни Адаменко, в північних областях України на полях досі лежить сніг до 10-15 см, й за наявного рівня температур він дуже повільно тане.

За прогнозами Укргідрометцентру, підвищення температур від 3 до 9 °С очікується наступного тижня, з 13-14 березня. Потепління буде супроводжуватися дощем, снігом і вітрами. Опади будуть нерівномірними по всій території України.

Дивіться також: 

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38544
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27379
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14319
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.