Сталі підходи великого відповідального бізнесу до всіх аспектів своєї роботи сприяють зміцненню громад, ініціюючи впровадження передових практик в різних аспектах діяльності суспільства, почули слухачі під час X Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку, організованого Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine», який відбувся на початку червня 2024 року та був присвячений сталій взаємодії громад, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновленні України.

Учасники заходу дізналися про ініціативу з перевірки ґрунтів у постраждалих регіонах країни на наявність токсичних металів в наслідок бомбових, ракетних або артилерійських вибухів, яку впровадила міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України, та про зусилля компанії з підтримки фермерів та гуманітарних та благодійних проектів допомоги постраждалим під час повномасштабної війни українцям.

Згідно даних уряду, до 25% української землі зазнали впливу війни. Відповідно, в майбутньому це може становити серйозні ризики для сільського господарства в країні, а внаслідок цього – для продовольчої безпеки регіону та світу.

Працюючи з фермерами пліч-о-пліч, Corteva робить максимум можливого, щоб забезпечити їх доступ до сучасних інновацій та передової генетики. Втім, як науково-дослідницька компанія, ми прекрасно розуміємо важливість сталого підходу до ведення сільського господарства, що також включає в себе відповідальне ставлення до ґрунтів. Військові дії потенційно можуть призвести до забруднення землі канцерогенними залишками на небезпечному рівні, тому важливо оцінити стан та придатність полів для землеробства. І тому компанія започаткувала ініціативу, яка дозволить фермерам із постраждалих від повномасштабної війни регіонів дізнатися про стан своїх полів та отримати рекомендації про заходи, які можна провести для покращення стану ґрунтів», – сказала під час Форуму Наталія Гузенко, консультантка з корпоративних комунікацій Corteva в Україні.

Фермери, які бажають взяти участь, можуть замовити аналіз ґрунту через мобільний додаток «Soil Test», доступний на App Store та Google Play, де міститься вся необхідна інформація стосовно відбору та передачі зразків ґрунту на аналіз.

Залишаючись з початку повномасштабної війни тільки з Україною і залишивши ринки росії та білорусі, Corteva Agriscience протягом повномасштабної війни активно підтримує українських фермерів, передаючи сільгоспвиробникам постраждалих регіонів насіння кукурудзи, соняшнику та озимого ріпаку бренду Pioneer®, зокрема за співпраці з Фондом Говарда Г. Баффета, пропонуючи у співпраці з банками програми кредитування за зниженими ставками. Також Corteva продовжувала інноваційну навчально-грантову програму для жінок-фермерок з сільської місцевості TalentA – зокрема в 2023 році навчання пройшли рекордні 134 фермерки, а чотири переможниці грантового конкурсу з різних регіонів України розділили грантовий фонд в понад 1 млн грн. і зараз активно реалізовують проєкти, спрямовані на підтримку своїх громад.

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) – це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій харчовій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40817
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28763
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15460
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.