Харківський підшипниковий завод постійно працює над вдосконаленням своєї продукції, дотримуючись найвищих технологічних стандартів. Якість виробів ретельно контролюється на всіх етапах виробництва, від надходження металу на завод до відправки готових підшипників замовнику.

Для цих цілей завод впроваджує нове обладнання, модернізує верстатний парк, оновлює виробничі потужності і лабораторну базу. Нещодавно Центральна заводська лабораторія HARP поповнилася сучасним контрольно-вимірювальним приладом - Диференційним сканирующим калориметром DSC-500.

Устаткування використовується для визначення нижньої точки плавлення поліамідних сепараторів, армованих скловолокном. Фахівці HARP здійснюють вхідний і вихідний контроль матеріалів сепараторів. Такий спосіб діагностики необхідний для встановлення відповідності буксових і вагонних підшипників європейського типу WJ / WJP з параметрами 130x240 мм ( «простору 1 435») вимогам європейського стандарту EN 12080.

Серед основних переваг DSC-500 висока точність і чутливість, що дозволяє отримати максимально правильні результати.

Метод допомагає підтвердити зносостійкість матеріалів, що застосовуються при виготовленні підшипників, що важливо для підтвердження їх високих експлуатаційних характеристик, надійності і безпеки.

HARP вже давно вийшов на ринок ЄС і активно працює з міжнародними системами стандартизації продукції. Реалізація програми технічного переозброєння дасть можливість HARP значно розширити географію зарубіжних поставок і збільшити модельний ряд підшипників, орієнтованих на експорт.

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38546
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27380
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14320
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.