Компактна, універсальна, точна, технологічна та зручна. Попит на сівалки OMEGA від чеської компанії BEDNAR зростає! Популяція цих агрегатів в Україні збільшується. Аграрії відмічають, що це якісне рішення за привабливою ціною.

Аграрії в різних регіонах України отримують кращий результат, використовуючи пневматичні сівалки OMEGA. Опитування показало, що користувачі оцінили 5 основних переваг сівалки, які стали причиною високого попиту на агрегат.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. Підходить як для традиційної так і для мінімальної технології обробітки ґрунту, перевагою сівалки OMEGA є здатність одночасно закладати добрива в рядок та у міжряддя – жоден інший виробник не пропонує такої опції. Надзвичайно зручною є можливість підготовки ґрунту та посіву за один прохід, що значно економить час та зменшує експлуатаційні витрати. Широка варіативність додаткового обладнання дозволяє адаптувати Вашу сівалку під роботу в будь-яких ґрунтово-кліматичних умовах. Аграрії особливо відзначають наявність такого переднього обладнання, як шинний коток FRONT PACK та гідравлічна вирівнююча планка CRUSH BAR. Опціонально також на сівалку можна встановити висівний апарат ALFA DRILL, що розширює її можливості.

ТОЧНІСТЬ. Дводискові сошники з паралелограмною підвіскою відмінно копіюють рельєф та забезпечують задану глибину. Маневреність та копіювання рельєфу дозволяють успішно засіяти як ділянки зі складним рельєфом так і великі поля. Х-подібне розташування дисків забезпечує точне слідування сівалки за трактором і виключає можливість бічного зсуву. Бункер сівалки працює під надлишковим тиском, що дозволяє працювати з будь-якими нормами та підвищує точність висіву.

НАДІЙНІСТЬ. Продумана міцна рама забезпечує ще більш досконалу обробку та посів. Всі елементи агрегату розроблені так, щоб забезпечити надійну роботу сівалки, а також прохідність ґрунту та рослинних решток а саме: переднє обладнання, система кріплення дисків (по 2 диски на одній стійці), агресивні А-диски, задній шинний коток в шаховому порядку, тощо.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ. Повністю сумісна з протоколом ISOBUS, може працювати як з терміналом трактора, так і з власним. Легко налаштовується і регулюється. Швидке, зручне та просте калібрування, що займає мінімальну кількість часу.

ВАРТІСТЬ. Ця комбінація передових технологій є відчутно доступнішою за своїх конкурентів, тому багато українських аграріїв, оцінивши вагомі переваги та максимально зручне користування сівалкою, обирають OMEGA від BEDNAR. Пропонуємо і Вам підсилити парк своєї техніки новою сівалкою OMEGA, яка доступна до замовлення через дилерські центри Тайтен Машинері Україна.

Замовляйте ДЕМО-показ, щоб на власні очі переконатися в якості роботи сівалки та оцінити її вагомі переваги. Зв’яжіться із нами за номером 0 800 50 8080 або звертайтеся до торгового представника Тайтен Машинері Україна в Вашому регіоні. 

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40818
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28764
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15461
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.