Ціну на землю визначатимуть декілька факторів, але середній показник коливатиметься в районі 2 тисяч доларів.

Формуванню ціни на землі сільськогосподарського призначення після відкриття ринку землі сприятиме нормативна оцінка земель. Таку думку висловив виконавчий директор агрохолдингу AGRICOM GROUP Петро Мельник, повідомляє електронний землевпорядник FieldBI.

Саме НГО – перший параметр, нижче якого ніхто не зможе продати чи купити землю. Загалом же, ціну формуватимуть попит і пропозиція, які в свою чергу залежатимуть від: попиту в регіоні, наявності інвесторів, наявності конкурентів та інших гравців ринку, які зацікавлені здійснювати обробіток землі в конкретному регіоні, – сказав Петро Мельник.

За його припущеннями, на старті реформи вартість землі не буде нижчою 1 тисячі доларів за гектар. Далі впродовж року ціна зросте до 1,5 тисячі доларів, а в окремих регіонах до 2 тисяч, після чого ціна зупиниться на цій позначці.

Також він додав, що в окремих випадках ціна становитиме і 3 тисячі, але це поодинокі ситуації, тому не варто орієнтуватися на такі високі цифри.

Три врожаї картоплі за сезон

Це на практиці доводить завідувач Проблемної науково-дослідної лабораторії «Інститут проблем...

«Кредитний Коридор» від ADAMA: досвід...

Участь у програмі «Кредитний Коридор» від ADAMA дає змогу зберегти бізнес і розвивати...

Дослідження роботи ротаційної борони

Вплив швидкості руху ротаційної борони на якість роботи досліджували українські вчені протягом...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38834
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27528
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14452
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.