ПРО НАС

Бренд "Агрономія сьогодні" забезпечує різноманітні потреби у веденні аграрного бізнесу, виробництві аграрної продукції для людей, які займаються сільським господарством.

Наша пристрасть - допомогти аграріям заробляти гроші, економити час та збільшувати своє задоволення у фермерському бізнесі.

На сторінках нашого сайту ви завжди знайдете актуальну інформацію з вирощування та захисту рослин. а також безліч іншої інформації, що допоможе вам у веденні бізнесу.

Харківський підшипниковий завод постійно працює над вдосконаленням своєї продукції, дотримуючись найвищих технологічних стандартів. Якість виробів ретельно контролюється на всіх етапах виробництва, від надходження металу на завод до відправки готових підшипників замовнику.

Детальніше...

Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов'язані зі зберіганням пального для власних потреб. І це - надто високі суми, які неспівмірні з самим порушенням.

Детальніше...

За результатами сезону 2020 року гібрид озимого ріпаку ДАЛТОН, що є гібридом пост неонікотиноїдної ери, вийшов в лідери продаж серед асортименту ріпаків, які продавались на ринку України. Всього асортимент налічував більше 100 найменувань.

Детальніше...

Навесні рівень води в річках через сніг, що випав буде в нормі, а в заплавах, можлива весняна повінь, особливо це стосується не зарегульованих річок. Повінь не буде катастрофічною і не призведе до руйнівного підтоплення господарств. Справа в тому, що перед тим як випав сніг не було сильних морозів і земля не промерзла. Тому грунт буде в достатній мірі вбирати в себе воду.

Детальніше...

Сумна ситуація, як почалася восени 2020 року зі штрафуванням фермерів на суми до 500 тисяч гривень за неналежний облік обігу пального, спричинить тінізацію аграрної економіки: про це завив фермер і відомий блогер із Миколаївщини Руслан Нерода виданню «Агробізнес сьогодні».

Детальніше...

Кабінет Міністрів України призначив тимчасово виконуючого обов’язки керівника «Держгеокадастру». Про це у власному Telegram-каналі повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан.

Детальніше...

На міжнародній агропромисловій виставці «АгроВесна 2021» (Зернові технології), яка пройшла 16-18 лютого в м. Київ, BioNorma, провідний український виробник, представив біопрепарати в унікальній гранульованій формі.

Детальніше...

Високоврожайні гібриди соняшнику: як отримати...

Інтенсивні гібриди соняшнику наразі є в лінійці всіх провідних виробників насіння цієї культури....

Вирощування кукурудзи: закладаємо основи доброго...

Кукурудза — одна з найцінніших зернових культур. За врожайністю зерна вона перевищує всі зернові...

Горох озимий: особливості вирощування й догляду

Українські аграрії почали вирощувати озимий горох всього кілька років тому. Оскільки культура...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

302
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

У 2020 році більша частина електроенергії в Європі надходила з відновлюваних джерел

179
Вперше минулого року, поновлювані джерела енергії виробили більше електроенергії, ніж викопне паливо в Європі. Згідно з опублікованою сьогодні доповіддю, енергія на викопному паливі впала до 37 %,...

Науковці назвали найкращі культури для вирощування під час посухи в Україні

395
Якщо вологи катастрофічно бракує, найпростішим рішенням задля зменшення ризиків у вирощуванні соняшника стане заміна частини соняшника іншими олійними культурами, зокрема сафлором та льоном. Про це...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.