Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ) заявляє, що в січні 2022 року порівняно з січнем 2021 року середня споживча ціна на ріпчасту цибулю зросла на 72% до 14,74 гривні/кг, на зелену цибулю – на 27% до 24 3 гривні/100 грам.

Детальніше...

Цього року виповнюється двадцять п’ять років з часу заснування компанії BEDNAR FMT. Компанія, заснована під назвою Strom Export s.r.o. як торгова компанія, придбала свій перший виробничий цех у Рихнові-над-Кнежноу в 2006 році. У тому ж році компанія досягла обороту 120 мільйонів чеських крон, маючи в штаті близько двадцяти працівників.

Детальніше...

Одна з найбільших агропромислових компаній України «Контінентал Фармерз Груп» активно розвиває напрямок картоплярства. Наразі виробник зацікавлений перспективною нішею – вирощуванням сортів, що підходять для виробництва картоплі фрі.

Детальніше...

З грудня 2020 року по грудень 2021 року подорожчали продукти тваринного походження, моторне пальне, алкоголь та тютюнова продукція, бакалійні товари, а також овочі «борщового набору», крім картоплі.

Детальніше...

В Україні в грудні 2021 року в річному вираженні – порівняно з груднем 2020 року – зросли ціни на низку продуктів, зокрема, ціни на соняшникову олію та цукор зросли на 38,8% та 28,3% відповідно.

Детальніше...

Державна податкова служба опублікувала графік планових перевірок компаній і ФОПів. За даними з офіційного сайту Державної податкової служби, у 2022-му році перевірять 6756 компаній. З-поміж них до перевірки слід готуватися 1703-м ФОПам.

Детальніше...

Наші партнери

Аналізуємо вплив добрив на ячмінь

Під час вирощування ячменю особливо важливо створити оптимальні умови живлення для формування...

Багаторічні біоенергетичні рослини

Закладка плантацій багаторічних біоенергетичних рослин на малопродуктивних та схильних до ерозії...

Нетрадиційні олійні: крамбе

Наукові дослідження показали, що серед олійних культур із родини капустяних найвища врожайність...

АгроТренди

Люфа - вирощування та використання природної губки

738
Люфа є представником ліаноподібних рослин, з пагонами до 4-7 м завдовжки. Всі вони мають розгалужені вусики та шорсткості по ребрах. Листя - пальчато-п'ятилопатеві (іноді цілісні) і розташовані по...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

5488
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

12742
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.