Сімейні ферми США становлять 96% усіх фермерських господарств США, на них припадає 87 % землі у фермерських господарствах і 82 % вартості всієї проданої сільськогосподарської продукції, згідно з доповіддю "Перепису сільськогосподарських фермерських господарств", опублікованою Міністерством сільського господарства США.

Служба статистики (NASS).

У звіті про типологію фермерських господарств основна увага приділяється "сімейному фермерському господарству", яке визначається як будь-яке фермерське господарство, де більша частина бізнесу належить виробнику та особам, пов'язаним з виробником. Звіт класифікує всі ферми за унікальними категоріями на основі двох критеріїв: хто є власником діяльності та валовий грошовий дохід ферми (GCFI). GCFI включає продаж виробниками врожаю та худоби, збори за доставку товарів за контрактами на виробництво, державні платежі та доходи, пов'язані з фермерськими господарствами.

Читайте також: Соняшник –ефективний попередник озимої пшениці

"Класифікація двох мільйонів фермерських господарств Америки з метою кращого відображення їх різноманітності є критично важливою для оцінки та складання звітності про сільське господарство США", - сказав адміністратор NASS Губерт Хамер. "Типологія дозволяє нам більш змістовно дослідити демографічні показники того, хто сьогодні займається фермерством та тваринництвом, а також їх вплив на економіку та громади країни".

Дані показують, що на невеликі сімейні ферми, ферми з GCFI менше 350 000 доларів на рік, припадає 88 відсотків усіх фермерських господарств США, 46 %  загальної землі у фермерських господарствах та 19 % вартості всієї проданої сільськогосподарської продукції. Великі сімейні ферми (GCFI в розмірі 1 мільйон доларів і більше) становлять менше 3 % усіх фермерських господарств США, але виробляють 43 % вартості всієї сільськогосподарської продукції. Ферми середнього розміру (GCFI від 350 000 до 999 999 доларів США) становлять 5 % фермерських господарств США і дають 20 % вартості всієї сільськогосподарської продукції.

Дані також показують, що кількість сімейних ферм зменшилась на 4 % (майже 80 000 ферм) з 2012 року. Великі та середні сімейні ферми зазнали більш різкого скорочення, зменшившись відповідно на 13% та 8%. Невеликі сімейні ферми зазнали меншого падіння (3 %).

Наші партнери

Зміна клімату та сільське господарство в...

Зміни клімату загалом сприятливо впливають на продуктивність та якість плодоовочевих культур....

Система mini-till: перспективи мінімального...

Мінімальний обробіток є перспективним і відносно просто запроваджується на структурованих і добре...

12-корпусний плуг LEMKEN Eurotitan в СТОВ...

«Олстас-льон» є одним із найвідоміших господарств Чернігівщини, без перебільшення задаючи тон у...

АгроТренди

Люфа - вирощування та використання природної губки

852
Люфа є представником ліаноподібних рослин, з пагонами до 4-7 м завдовжки. Всі вони мають розгалужені вусики та шорсткості по ребрах. Листя - пальчато-п'ятилопатеві (іноді цілісні) і розташовані по...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

5543
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

12875
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.