ПРО НАС

Бренд "Агрономія сьогодні" забезпечує різноманітні потреби у веденні аграрного бізнесу, виробництві аграрної продукції для людей, які займаються сільським господарством.

Наша пристрасть - допомогти аграріям заробляти гроші, економити час та збільшувати своє задоволення у фермерському бізнесі.

На сторінках нашого сайту ви завжди знайдете актуальну інформацію з вирощування та захисту рослин. а також безліч іншої інформації, що допоможе вам у веденні бізнесу.

Прослухати подкаст:

Чорниця, або садова лохина - це найдорожча в світі ягода. Часто її називають "чорною ікрою серед ягід". Серед безлічі чеснот, чи не найголовнішою є те, що навіть після обробки ця ягода лишається не менш корисною.

Окрім того, що лохина дуже корисна для організму, вона ще й дає гарні прибутки для фермерів. Принаймні так стверджує Тургай Бейхан – фермер із Тиврівського району, який поміж інших с/г культур, уже понад 5 років вирощує лохину.

Читайте також: Виробництво та перспективи чорного часнику

Нині площа плантацій під цією культурою становить понад 17 гектарів. Сам Тургай стверджує, що хотів би мати в чотири рази більше лохини – до 70 гектарів, проте такі амбітні плани стримує брак води для зрошення, а також відсутність власної землі, котру поки що доводиться орендувати.

За словами керівника господарства вирощений врожай лохини користується відмінним збутом. Головне – забезпечити своєчасне збирання та постачання ягід. З цією метою тут збудували спеціальне сховище на 120 тон одночасного зберігання ягід.

Так чи інакше, Тургай Бейхан вбачає хорошу перспективу як у вирощуванні лохини, так і інших ягідних культур. На його думку, цей напрямок може бути як чудовим доповненням до основного бізнесу, так і цілком самостійним.

Читати статтю: Вирощування лохини може стати чудовим доповненням до основного бізнесу

Наші партнери

Як правильно зберігати цибулю

Цибуля — дуже корисний овоч, який здатний захистити людину від різних хвороб. Але сам він досить...

Бедформер — утворювач гряд

Щоб отримати хорошу грядку для овочів, зокрема картоплі, ягід чи квітів, створено спеціальну...

Чи потрібно десикувати кукурудзу?

Цьогоріч, як втім і у всі попередні роки, збирання врожаю пізніх культур дещо забарилося. Причини...

АгроТренди

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

4472
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

10362
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Чорний горіх: види та технологія вирощування

10044
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.