Власники самохідних обприскувачів CASE IH PATRIOT високо оцінюють їх універсальність та надійність. Але що робити, якщо умови потребують більш гнучких рішень? Про можливості для ефективного внесення ЗЗР уночі та обробку високорослих культур розповів Артем Борисенко, керівник служби постачання запчастин Тайтен Машинері Україна. Якісне та професійно встановлене додаткове обладнання дозволить зекономити час та вартісні ресурси.

• Яким повинен бути кліренс для ефективної роботи та чи достатньо зазвичай того, що встановлюється заводом-виробником? Що робити, якщо потрібен більш високий кліренс?

– Штатний кліренс обприскувача CASE IH PATRIOT – 135 сантиметрів. І для більшості операцій його достатньо на період весняно-польових робіт. Якщо Ви потребуєте обприскувач для десикації соняшнику чи обробітку високорослих культур, ми можемо збільшити кліренс на 40, 50 або 60 см. Комплект складається з 4-х стойок, втулок для монтажу, кріплення, шлангів і додаткової сходинки для оператора. В чому перевага? Ми пропонуємо на 100% імпортні комплектуючі. Це оригінальна продукція з високою якістю, міцністю та надійністю, яка виключає проблеми в процесі монтажу та експлуатації. Також в комплекті дві каністри гідравлічної рідини, щоб компенсувати втрати при подовженні шлангів гідроходу.

• Від чого залежить висота «проставок» для зміни кліренсу?

– Тайтен Машинері Україна рекомендує комплекти різної висоти в залежності від висоти культур та рельєфу поля. Найпопулярнішими є комплекти для підняття обприскувача на 50 см. Якщо поверхня має велику кількість пагорбів, ми рекомендуємо піднімати кліренс не більше, ніж на 40 см. А для десикації соняшника найбільш оптимальним є підвищення на 60 см. Але слід брати до уваги, що зі збільшенням кліренсу збільшується також і габарит по висоті, тому якщо є обмеженість території мостовими спорудами, це потрібно враховувати.

• Які додаткові рішення існують для зменшення травмування рослин та поліпшення характеристик обприскувача?

– Це комплект розсікачів на колеса обприскувача, що дозволяє захистити рослини від пошкодження колесами, а також захистити ходову систему обприскувача від засмічування рослинами. Сама конструкція дуже проста: на металевих кронштейнах кріпляться пластикові кожухи, які можна розміщувати вище або нижче, в залежності від висоти зеленої маси.

Ще один комплект, який ми пропонуємо - це захист днища обприскувача. Цей комплект складається з п’яти металевих щитків. Передній щиток кріпиться жорстко, інші відкриваються для доступу до систем обприскувача, для зручності обслуговування. Щитки пофарбовані порошковою фарбою і майже не стираються з плином часу. Ця опція потрібна для проведення десикації соняшнику і вона дуже допомагає у зменшенні втрати врожаю.

• Як підвищити ефективність внесення ЗЗР вночі і що Ви для цього пропонуєте?

– Переваги нічного обприскування порівняно з денним, зазвичай у нижчій швидкості вітру, що в свою чергу зменшує знос препарату. Також за відсутністю сонячних променів маємо менше випаровування самого препарату, так само, як і менше поверхневе випаровування ґрунту. В нічний час рослини більш стійкі до стресу, а деякі шкідники мають більшу активність і це збільшує ефективність обприскування.

Головна проблема нічного внесення – обмежена видимість. Штатне освітлення непогане, але звернімо увагу на штангу обприскувача. Які тут є нюанси? Форсунки, які встановлено на штанзі, для ефективної роботи час від часу слід візуально контролювати, особливо коли стоїть система з ШИМ-соленоїдами. Також важливо слідкувати за габаритами штанги на розворотах та межах поля. Ми пропонуємо комплект з двох ліхтарів зі спеціальним синім діапазоном освітлення, силою потоку в 30 000 кандел і дальністю освітлення до 150 метрів. Вони освітлюють факели розпилу і площу навколо штанги. Додаємо комплект монтажу: дроти, блок з реле-вимикачем та кронштейни. Ліхтарі мають три роки гарантії та повністю відповідають вимогам пило/волого захисту IP68, IP6K9K. Чому синє світло? Фізичні властивості променю з довжиною хвилі 475 нанометрів дозволяють дуже добре бачити контури факелів розприскування і забезпечують ефект не тільки вночі, а й у вечірній час доби та навіть в похмурий день. З цими ліхтарями Ви зможете постійно слідкувати за роботою форсунок і попередити пропускання внесення. Не менш важливим є те, що зменшується втомлюваність оператора, тому можливий рух з більшою швидкістю.

Суміщення всіх вищевказаних опцій одночасно на одній машині перетворить ваш обприскувач CASE IH PATRIOT на універсального помічника з неперевершеними характеристиками в галузі.

Для отримання більш детальної інформації, а також комерційної пропозиції, будь ласка, звертайтеся до представників відділу запасних частин у Вашому регіоні, або зробіть замовлення через інтернет-магазин і наш фахівець зв’яжеться із Вами найближчим часом.

Цікаво дізнатися більше про ефективне внесення ЗЗР самохідними обприскувачами? Переходьте за посиланням на вебінар від навчально-освітньої платформи Aggeek.

Сорти озимої пшениці вітчизняної селекції в...

Насіння сучасних сортів озимої пшениці має високу генетично зумовлену адаптивну спроможність,...

Як вибрати вживаний комбайн

В Україні навіть за найкращих часів завжди гостро бракувало зернозбиральної техніки. Адже нові...

Особливості застосування діючих речовин для...

Часто стверджують, що головна проблема десикації — це час. Час для обробки, справді, слід обирати...

АгроТренди

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

6835
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Люфа - вирощування та використання природної губки

3188
Люфа є представником ліаноподібних рослин, з пагонами до 4-7 м завдовжки. Всі вони мають розгалужені вусики та шорсткості по ребрах. Листя - пальчато-п'ятилопатеві (іноді цілісні) і розташовані по...

Виробництво та перспективи чорного часнику

15551
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.