Нова лабораторія на заводі «Стасі Насіння» в Полтавській області допоможе аграріям розкрити потенціал передових гібридів насіння

Про це повідомляє пресслужба компанії Corteva Agriscience.

«Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про відкриття лабораторії з технологій обробки насіння на заводі «Стасі Насіння» в Полтавській області. Лабораторне обладнання в Україні дозволяє компанії швидко та якісно перевіряти різні показники насіння – вологість, вміст білка чи олії, проводити досліди із захисними речовинами, давати рекомендації щодо оптимізації посівів тощо, що раніше проводилося в лабораторіях компанії, розташованих в інших країнах. Тепер це можна зробити швидше, не витрачаючи часу та грошей на логістику зразків та охоплюючи більше діючих речовин, у тому числі більш актуальних для України, але мало використовуваних у Європі», – йдеться у повідомленні.

Нова лабораторія буде зосереджена на технологіях обробки насіння і дозволить значно пришвидшити розвиток стійких сільськогосподарських практик в Україні завдяки впровадженню преміальної технології обробки насіння LumiGEN®, яка найкраще адаптована до місцевих умов вирощування та включає системні інсектициди для повного захисту рослин і насіння від ґрунтових шкідників. Перевагою технології є використання інноваційних та максимально ефективних захисних речовин, що значно пом’якшує вплив на навколишнє середовище – такий підхід відповідає зобов’язанням сталого розвитку Corteva в напрямку захисту ґрунтів та біорізноманіття.

Комплексна обробка також створює бар’єр, який запобігає пошкодженню рослин або насіння патогенними нематодами та забезпечує захист від хвороб. Обробка насіння LumiGEN® включає нові фунгіциди, такі як Lumiflex™ для кукурудзи та Lumisena™ для соняшнику, а також біостимулятор Lumidapt™ Kelta – новий тип мікродобрива для обробки насіння та стимулятора росту, який забезпечує швидкий старт кукурудзи та соняшнику навіть у стресових умовах.

Читайте також: Corteva Agriscience представляє відео-проєкт «Агропоради»

«Corteva Agriscience прагне розкрити весь потенціал гібридів, який наші селекціонери закладають для досягнення найкращих результатів для фермерів. Головна мета лабораторії в Україні – допомогти передовій генетиці насіння Corteva Agriscience показати максимальні результати на українських полях, перевіряючи всі партії обробки насіння на заводі в Україні та надаючи клієнтам необхідних рекомендацій», – переконаний Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні.

Фахівці лабораторії будуть перевіряти якість нанесення препаратів на насіння, щоб підтвердити характеристики, технічно підтримувати команду продажів Corteva Agriscience, аналізувати та давати рекомендації щодо складу обробки, а також розробляти нові комбінації захисту рослин для насіння бренду Pioneer®.

Лабораторія дозволить Corteva Agriscience продовжувати рухатися в напрямку розширення випробовування обробки насіння нових гібридів та інших засобів захисту рослин. Ще однією перевагою лабораторії є гнучкість підготовки насіння для точної характеристики нових гібридів за допомогою обладнання, яке дозволяє проводити методично коректні досліди на невеликих площах. Це дозволить перевіряти реакцію гібридів, які ще проходять процес реєстрації, на густоту чи строки посіву, різні норми добрив або пестицидів, моделювати ситуації з впливом різних факторів, перевіряти різні кількості та комбінації речовин, що використовуються при обробці насіння, та контролювати їх вплив не лише на розвиток рослин, а й на навколишнє середовище.

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті.

Захист посівів у весняний період

Весняний догляд за посівами озимини є важливим щодо дотримання агротехнічних заходів та технології...

BASF Agricultural Solutions Україна про...

У 2024 році аграрна сфера стоїть перед низкою викликів: кліматичні умови, обмежений фінансовий...

Інкубатори для яєць: як обрати

Інкубатори для яєць є ключовим елементом у процесі розведення птиці, що дозволяє контролювати...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

39098
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27675
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14564
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.