ПРО НАС

Бренд "Агрономія сьогодні" забезпечує різноманітні потреби у веденні аграрного бізнесу, виробництві аграрної продукції для людей, які займаються сільським господарством.

Наша пристрасть - допомогти аграріям заробляти гроші, економити час та збільшувати своє задоволення у фермерському бізнесі.

На сторінках нашого сайту ви завжди знайдете актуальну інформацію з вирощування та захисту рослин. а також безліч іншої інформації, що допоможе вам у веденні бізнесу.

 Вперше минулого року, поновлювані джерела енергії виробили більше електроенергії, ніж викопне паливо в Європі.

Згідно з опублікованою сьогодні доповіддю, енергія на викопному паливі впала до 37 %, тоді як відновлювані джерела зросли до 38 % у 2020 році . Це означає, що чиста енергія обігнала в ЄС такі джерела, як газ та вугілля.

Читайте також: У США сімейні ферми становлять 96% господарств

"Важливо, що Європа досягла цього знакового моменту на початку десятиліття глобальних кліматичних дій", - пояснює Дейв Джонс, старший аналітик з електроенергетики британського аналітичного центру Ember і провідний автор звіту.

"Європа покладається на вітер та сонячну енергію, щоб забезпечити поступове припинення видобутку вугілля до 2030 року, а також припинення видобутку газу, заміну закритих атомних електростанцій та задоволення зростаючих потреб у електроенергії від електричних автомобілів, теплових насосів та електролізерів".

Найвища частка вітру та сонячної енергії була в Данії - 61 відсоток, за нею - Ірландія (35 відсотків), Німеччина (33 відсотки) та Іспанія (29 відсотків). Загалом електроенергія в Європі була на 29 відсотків чистішою в 2020 році, ніж у 2015 році.

Вирощування журавлини промисловим способом

Журавлина для української кухні досить звична ягода, адже вона росте на українських болотах і...

Гібриди кукурудзи на зрошенні

На рівень зернової та кормової продуктивності гібридів кукурудзи добре впливає зрошення, а також...

Азотні добрива для пшениці

Ефективність азотних добрив у системі ранньовесняних підживлень залежить від строків і способів їх...

АгроТренди

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

1573
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

4429
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Чорний горіх: види та технологія вирощування

3907
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.