В американських магазинах здорового харчування та на фермерських ринках з’явився новий оригінальний овоч – кавунова редька.

Кавунова редька створена на базі редьки сорту дайкон, але на відміну від свої "матері" має зеленувату шкірку і червону середину, яка у розрізі нагадує кавун.

Кавунова редька не має смаку кавуна – її лише назвали так за вигляд, відомий як подоба рожево-зеленому кавуну, який ми всі знаємо і любимо, – зазначає популярне видання Greenmatters.

Експерти радять покупцям, що відмовилися від гострої їжі, не вживати шкірку, а лише солодку рожеву середину. При цьому овоч має не лише їстівні коренеплоди, а й листя, а якому багато вітамінів.

Дослідження показали, що кавунова редька – відмінне джерело кальцію. Вона також містить мікроелементи рибофлавіну, ніацину, вітаміну В-6, вітаміну К, магнію, цинку, фосфору, міді, марганцю та натрію. Завдяки цим елементам нова культура допомагає знизити кров’яний тиск та зменшує стрес.

Прихильники кавунової редьки додають її у салати (до капусти і моркви), в ковбасні вироби, кладуть сирні тарілки і навіть роблять гарніри. Овоч також маринують у суміші червоного винного оцту та оливкової олії.

Джерело: Аgronews

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36608
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26031
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13438
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.