Адміністрація Байдена працюватиме з фермерами, скотоводами та власниками лісів, "щоб створити нові джерела доходу, прив'язані до їх належної кліматичної практики", заявив у вівторок кандидат у міністри сільського господарства Том Вільсак. Маючи широкі повноваження USDA допомагати фермерам, він заявив, що може розпочати ініціативи з вилучення вуглецю, які незабаром стануть стандартною частиною федеральної фермерської програми.

"Я думаю, що сільське господарство - це, мабуть, перше і найкраще місце, щоб почати отримувати певні перемоги в цій кліматичній боротьбі", - сказав Вільсак. “Фермери готові до цього. Фермери дуже хочуть це зробити. Якщо це добровільно, якщо ринкове, якщо стимулююче, я думаю, ви побачите, як фермери, скотарі та виробники змінять екологію».

Читайте також: Розведення і утримання індокачок, нюанси бізнесу

Голосування Сенату щодо кандидатури Вільсака відбудеться якомога швидше, заявила помічник сенатора Деббі Стабенова, голови Сенату з питань сільського господарства. Члени комітету, зібравшись незабаром після виступу Вільсака, затвердили кандидатуру голосуванням без заперечень.

Президент Байден описує зміну клімату як екзистенційну загрозу і каже, що американське сільське господарство має першим у світі досягти нульових чистових викидів парникових газів. "Я поділяю бачення президента", - сказав Вільсак. За його словами, ціль може бути досягнута за допомогою різноманітних підходів, таких як виробництво на біологічній основі та посівні культури, нерозвинене землеробство та практики, що покращують стан здоров'я грунту.

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36610
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26034
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13440
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.