За прогнозами аналітиків S&P Global Platts, загальне виробництво пшениці в країнах ЄС і Великобританії у 2021/22 МР досягне 147 млн тонн, що на 8% перевищить показник попереднього сезону.

Про це пише Tripoli.land.

Експерти прогнозують, що сумарна збиральна площа зернових у ЄС і Великобританії протягом сезону збільшиться на 6% — до 26 млн га, а при збереженні протягом вегетаційного періоду сприятливих погодних умов показник врожайності зернової перевищить середнє значення останніх 5 років і може становити 5,66 т/га.

Читайте також: Добрива у сівозміні

Зокрема, в найбільшому регіоні виробництва пшениці в ЄС, Франції, посівна площа під зернові може збільшиться на 18% за рік — до 5,3 млн га, з яких буде зібрано 37,4-40 млн тонн пшениці.

«Згідно з позитивним сценарієм, у разі м’якої зими, сприятливих умов навесні та при незначному збільшенні площі сівби ярої пшениці країнами ЄС і Великобританією може бути зібрано понад 154 млн тонн пшениці, згідно з негативним — скоротитися до 135 млн тонн», — йдеться у звіті.

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36609
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26033
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13439
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.