ПРО НАС

Бренд "Агрономія сьогодні" забезпечує різноманітні потреби у веденні аграрного бізнесу, виробництві аграрної продукції для людей, які займаються сільським господарством.

Наша пристрасть - допомогти аграріям заробляти гроші, економити час та збільшувати своє задоволення у фермерському бізнесі.

На сторінках нашого сайту ви завжди знайдете актуальну інформацію з вирощування та захисту рослин. а також безліч іншої інформації, що допоможе вам у веденні бізнесу.

Щоб отримати хорошу грядку для овочів, зокрема картоплі, ягід чи квітів, створено спеціальну допоміжну машину. Вона просіює ґрунт, усуваючи його ущільнення, відновлюючи пористість, стимулюючи рециркуляцію повітря і води. І робить акуратну трапецію, відкриту сонцю й дощу

Вельми корисним технологічним процесом у садівництві, квітникарстві й овочівництві є утворення насіннєвих грядок. Це — останній і важливий крок у підготовці ґрунту для багатьох овочевих, квіткових і ягідних культур. Грядки слугують для гармонійного розвитку коренів і далі — рослин із чудовим листям і перспективами щодо доброї якості врожаю. Забезпечують швидке проростання й оптимальні умови для росту спаржі, полуниць, картоплі, маніоку, деяких фруктів і ягід, квітів і всіх інших культур, яким потрібен цей специфічний метод вирощування.

Особливо потрібне таке ложе для спаржі — примхливої овочевої принцеси. Тому свій агрегат, про якого йтиметься далі, машинобудівна компанія Cosmeco презентувала на торішніх Міжнародних Днях спаржі (International Asparagus Days) у Франції.

Утворювач гряд (бедформер) B70 від італійської компанії «Космеко» (Cosmeco) створює ложе у формі трапеції, висота якої може сягати 70 см, що й зафіксовано у назві машини. Розмір грядок-трапецій регулюється як по висоті, так і по ширині. Це дає операторові можливість створювати ложа різних розмірів за індивідуальними побажаннями овочівників.

Читайте також: Після дощів та холодів: виводимо картоплю зі стресу

Ця машина усуває надмірне ущільнення ґрунту внаслідок відновлення його пористої структури й пожвавлення циркуляції в ньому повітря та води. Що зумовлює подальше швидке проростання й оптимальні умови росту для всіх овочевих культур. Після проходу B70 Cosmeco ґрунт м’який, але не аж такий, щоб розвіюватися під дією вітрової ерозії.

У роботі машини використовують два бічних ротори, які подрібнюють ґрунт, переміщують його в центральну частину агрегата і формують м’яку трапецієвидну компактну грядку. Комбінація з додатковими пристроями (що встановлюються опційно) дозволяє виконувати за один етап ще одразу кілька операцій: укладання поливного шланга, мульчування, підгортання. Крім того, також агрегат принагідно здатний уносити добрива і здійснювати антипаразитарну обробку гербіцидами, покладати поліетиленову плівку, а також виконувати інші процедури, такі як підсипання ґрунту з боків грядки. Аби задовольнити запити клієнтів, виробник поставить на машину розширене шасі, забезпечить можливість формувати особливі кути підіймання, й додасть обладнання, що не входить у стандартний комплект.

Що важливо — бедформер Cosmeco B70 придатний для будь-яких ґрунтів. Відмінну продуктивність демонструє як у теплицях, так і на відкритих полях, баштанах, у садах. Має такі характеристики: потужність двигуна — 150 к. с.; робоча швидкість — до 1,0 км/год; стандартні розміри ложа — 44/73 см; 115/144 см — відповідно першим іде верхній параметр ширини трапеції, другим — нижчий.

«Космеко» — компанія з Італії. Її флагманський завод, який робить чудову агротехніку, розташовано неподалік міста Верона, добре відомого завдяки Шекспіру, бо там розгортаються події його п’єси «Ромео і Джульєтта». Виробник надасть консультацію, щоб підібрати овочівникам найзручніший варіант, щоб урахувати потреби конкретного господарства.

Василь Загарний

Наші партнери

Металеві силоси для зберігання зерна: що...

Металевий силос для зберігання зерна — інвестиція не найдешевша. Фактично його спорудження на...

Використання соломи як органічних добрив

У землеробстві будь-яка побічна продукція рослинництва, у тому числі й солома, повинна бути...

Як восени підготувати поля до весняної посівної

Осіння культивація і проведення глибокого розпушення чи щілювання грунту дає змогу створити...

АгроТренди

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

4843
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

11190
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Чорний горіх: види та технологія вирощування

11123
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.