Завдяки цій техніці можна легко косити навколо водних об’єктів, стригти живопліт і розчищати стежки в густих заростях саду. Тракторець із косаркою стануть розумним вкладенням у бізнеси, пов’язані із садівництвом, виноградарством, риборозведенням, ландшафтним дизайном.

Повнопривідний компактний американський тракторець Ventrac 4500 надає власнику допомогу у вирішенні різних «тракторних завдань». На ньому функціонує дизельний двигун Kubota D902 потужністю 25 к. с. Максимально можлива швидкість руху 16 км/год. Вага зі стандартним навісним обладнанням — 795 кг.

Продукція бренду Ventrac відома у всьому світі. Якщо сад чи облаштована земельна ділянка потребує цілорічного обслуговування, господареві необхідний комплект навісного обладнання, яке використовується протягом чотирьох сезонів. Тоді й стають у пригоді трактори Ventrac зі спеціальним обладнанням. Завдяки більш ніж 30 різноманітних пристосувань і насадок, Ventrac 4500 із легкістю виконує роботи по догляду за газоном і ґрунтом, пов’язані з облаштуванням ландшафтів, прибиранням снігу тощо.

Приєднання гідро- та електрообладнання до тракторця виконано за принципом Plug & Play (включай і працюй), тобто не потребує додаткових зусиль з монтажу. Сидіння забезпечує комфорт оператору. Електронна панель приладів керування надає інформацію про роботу всіх систем і агрегатів трактора. Бортова система діагностики допомагає оперативно усувати поламки. Універсальний перемикач відбору потужності оптимізує роботу всіх навісних комплектів.

Особливо слід сказати про такий агрегат до цього тракторця, як «БумМувер 900» (Boom Mower 900). Це косарка-обрізалка на стрілі з великим радіусом дії. Вона дозволяє впоратися з рослинністю, що віддалік від машини. Завдяки цьому новому пристосуванню можна легко косити навколо водних об’єктів, стригти живопліт і розчищати стежки в густих заростях саду.

Серпоподібна коса розміщена на довгій двосекційній складаній штанзі або стрілі. Вона гідравлічно регулюється за допомогою простих джойстиків із кабіни тракторця. Робочі органи здатні обрізувати рослинність на висоті до 4 м. З тим кут повороту пили становить від мінус 45° до плюс 135°. Це дозволяє обрізати вельми чудернацькі кущі й дерева, але й також доглядати за прибережною рослинністю навколо ставків, озер, ариків, зрошувальних каналів, причому не боятися занурювати різальну косу у воду. Й при тому оператор від різальної крайки розташовується далеко, тому він неуразливий. Машина здатна працювати на складному рельєфі, на заболоченому ґрунті й на горбистій місцевості з ухилом до 20°.

Дилером цих тракторів у нашій державі та всього спектра навісного обладнання до них є компанія Ventrac Ukraine. Вона постачає обладнання насамперед тим, кому потрібен якісний догляд за садовими ділянками, парками, гольф-клубами, комунальним господарством і ландшафтним дизайном. Хоча ця техніка придалася б і для інших потреб. Ця машина — розумне вкладення в бізнеси, пов’язані із садівництвом, виноградарством, риборозведенням. Вона одна підійде для всіх цих різноманітних господарств.

Василь Загарний

Наші партнери

Система mini-till: перспективи мінімального...

Мінімальний обробіток є перспективним і відносно просто запроваджується на структурованих і добре...

12-корпусний плуг LEMKEN Eurotitan в СТОВ...

«Олстас-льон» є одним із найвідоміших господарств Чернігівщини, без перебільшення задаючи тон у...

Хвороби люпину

Люпин уражується великою кількість хвороб різної етіології, які істотно знижують як продуктивність...

АгроТренди

Люфа - вирощування та використання природної губки

849
Люфа є представником ліаноподібних рослин, з пагонами до 4-7 м завдовжки. Всі вони мають розгалужені вусики та шорсткості по ребрах. Листя - пальчато-п'ятилопатеві (іноді цілісні) і розташовані по...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

5542
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

12875
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.