Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, прийняла рішення про видачу «зеленого» тарифу для першої вітротурбіни ДТЕК Тилігульської вітроелектростанції.

Це рішення було прийнято на засіданні 25 січня, передає hub.segodnya.ua.

Нова Тилігульська ВЕС компанії ДТЕК вироблятиме електроенергію по 8,82 євроцента(≈2,85 грн)/кВт·годину, що на 13% нижче за поточні ринкові ціни.

Перша вітротурбіна Тилігульської ВЕС була повністю змонтована і введена в експлуатацію 29 грудня 2021 року.

Плановий щорічний відпуск електроенергії вітротурбіною становить 20,7 млн кВт·год на рік. Повна потужність ВЕС після завершення будівництва складе 500 МВт.

Перша черга об'єкта матиме потужність 126 МВт (21 вітроустановка). Її запуск очікується у ІІ кварталі поточного року.

Угоду про будівництво першої черги «Тилігульської вітроелектростанції» «ДТЕК ВДЕ» і датська компанія Vestas уклали у березні 2021 року.

Фітосанітарний стан посівів картоплі у 2021 році...

Прогноз розвитку фітофторозу картоплі складено на основі звітів обласних відділів прогнозування,...

Пізня сівба кукурудзи та соняшнику

Як правильно повестися аграрію в ситуації, коли не вдається посіяти ярі культури в оптимальні...

Фацелія: сидерат, кормова і медоносна культура

З 2021 року в країнах ЄС набрала чинності міжнародна директива, яка регулює застосування...

АгроТренди

Люфа - вирощування та використання природної губки

2098
Люфа є представником ліаноподібних рослин, з пагонами до 4-7 м завдовжки. Всі вони мають розгалужені вусики та шорсткості по ребрах. Листя - пальчато-п'ятилопатеві (іноді цілісні) і розташовані по...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

6185
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

14420
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.