Цього року виповнюється двадцять п’ять років з часу заснування компанії BEDNAR FMT. Компанія, заснована під назвою Strom Export s.r.o. як торгова компанія, придбала свій перший виробничий цех у Рихнові-над-Кнежноу в 2006 році. У тому ж році компанія досягла обороту 120 мільйонів чеських крон, маючи в штаті близько двадцяти працівників.

Як повідомляє пресслужба BEDNAR FMT, до 2006 року компанія була «простим» посередником між виробником і фермером без будь-яких виробничих потужностей, але з чітким баченням сучасного сільського господарства.

«Зростання компанії та безперервне збільшення обсягів виробництва вимагають нових процедур управління роботою. У 2021 році ми впровадили інформаційно-контрольну систему на виробництві. Це значно підвищило продуктивність і ефективність праці. Для управління такою кількістю працівників та об’єктів потрібен систематичний контроль. Керівництву та керуючим працівникам Компанії надається щоденна звітність про роботу окремих робочих місць. Наприклад, ми можемо вирішувати проблеми, що виникають у процесі виробництва, та ефективніше планувати виробництво. Побудова якісної інформаційної системи залишається нашим пріоритетом», – зауважив Войтех Беднар, директор з виробництва BEDNAR FMT.

Він додав, що запуск напівавтоматизованого складу та розширення інших автоматизованих вертикальних складів було важливим заходом у підвищенні ефективності праці та прискоренні окремих етапів виробництва. Дві третини загальної місткості складу (крім каркасних конструкцій) зберігаються за напівавтоматизованою або автоматизованою технологією.

Зростаючий інтерес до сівалок OMEGA і EFECTA CE змусив компанію реконструювати велику складальну лінію. Було збільшено кількість робочих місць, необхідних для складання агрегатів, щоб задовольнити попит клієнтів

«Нам приємно, що компанія BEDNAR FMT відома як перспективний і стабільний роботодавець в регіоні. Це знайшло відображення у підборі та забезпеченні достатньої кількості працівників на всіх рівнях виробництва – від професійних робітників до керівних посад. Ближче до кінця 2021 року ми завершили будівництво нової вантажної брами з приміщеннями для відділу відвантаження техніки. Нова вантажна брама – це не лише представницький вхід. Також збудовано приміщення для водіїв (роздягальні, душові, кімната відпочинку).

Як і більшість промислових компаній, наша компанія стикається з багатьма проблемами, особливо з постійними проблемами з ланцюгом поставок. Використання деяких товарів необхідно оцінити і замовити з терміном поставки від десяти до шістнадцяти місяців. Зростання цін постачальників також негативно впливає на прибуток Компанії. Здебільшого це включає підвищення цін на вхідні матеріали або відсутність деяких металургійних матеріалів. На ціни постачальників також вплинули зростання вартості енергії та підвищення заробітної плати», – повідомив Войтех Беднар.

Яким був 2021 рік для BEDNAR FMT з точки зору торгівлі та розбудови дистриб’юторської мережі розповів Ян Беднар, директор з продажу BEDNAR FMT.

«У 2021 році BEDNAR FMT завершила економічний рік з рекордним оборотом, який перевищив 2,5 мільярда крон. У порівнянні з 2020 роком це збільшення на 17% і це в 21 раз більше, ніж 15 років тому. Ми досягли рівня товарообігу провідного чеського виробника тракторів і ми на шляху до того, щоб стати найбільшим виробником сільськогосподарської техніки під власною торговою маркою в Чехії. Загалом 450 співробітників зробили внесок у досягнутий оборот минулого року.

За останні п’ять років BEDNAR FMT стала компанією з узгодженим портфелем агрегатів для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Техніка розповсюджується через глобальну торгівельну мережу переважно з дилерами преміум-класу, які мають чітку бізнес-стратегію, засновану на максимальній турботі про кінцевого клієнта.

З точки зору географічного розміщення продажі BEDNAR FMT складають: 7% в Чехії, 49% в ЄС (за межами Чехії), 35% в інших країнах за межами ЄС, 9% на інших континентах. Наша довгострокова мета полягає у створенні сильного третього рівня збуту на інших континентах, який би перевищив 30% загального обсягу продажів, крім ЄС та інших країн. Новий 2022 рік знову ознаменований значним збільшенням замовлень. На даний момент замовлення вже складають суму в 3,2 мільярда крон.

Ця цифра є доказом того, що ми відіграємо значну роль у сфері виробників причіпної сільськогосподарської техніки, що техніка BEDNAR користується все більшою популярністю серед аграріїв, а авторизовані партнери з продажу зацікавлені в представленні техніки BEDNAR FMT на місцевих ринках».

Фітосанітарний стан посівів картоплі у 2021 році...

Прогноз розвитку фітофторозу картоплі складено на основі звітів обласних відділів прогнозування,...

Пізня сівба кукурудзи та соняшнику

Як правильно повестися аграрію в ситуації, коли не вдається посіяти ярі культури в оптимальні...

Фацелія: сидерат, кормова і медоносна культура

З 2021 року в країнах ЄС набрала чинності міжнародна директива, яка регулює застосування...

АгроТренди

Люфа - вирощування та використання природної губки

2098
Люфа є представником ліаноподібних рослин, з пагонами до 4-7 м завдовжки. Всі вони мають розгалужені вусики та шорсткості по ребрах. Листя - пальчато-п'ятилопатеві (іноді цілісні) і розташовані по...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

6185
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

14419
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.