ПРО НАС

Бренд "Агрономія сьогодні" забезпечує різноманітні потреби у веденні аграрного бізнесу, виробництві аграрної продукції для людей, які займаються сільським господарством.

Наша пристрасть - допомогти аграріям заробляти гроші, економити час та збільшувати своє задоволення у фермерському бізнесі.

На сторінках нашого сайту ви завжди знайдете актуальну інформацію з вирощування та захисту рослин. а також безліч іншої інформації, що допоможе вам у веденні бізнесу.

 Вперше минулого року, поновлювані джерела енергії виробили більше електроенергії, ніж викопне паливо в Європі.

Згідно з опублікованою сьогодні доповіддю, енергія на викопному паливі впала до 37 %, тоді як відновлювані джерела зросли до 38 % у 2020 році . Це означає, що чиста енергія обігнала в ЄС такі джерела, як газ та вугілля.

Читайте також: У США сімейні ферми становлять 96% господарств

"Важливо, що Європа досягла цього знакового моменту на початку десятиліття глобальних кліматичних дій", - пояснює Дейв Джонс, старший аналітик з електроенергетики британського аналітичного центру Ember і провідний автор звіту.

"Європа покладається на вітер та сонячну енергію, щоб забезпечити поступове припинення видобутку вугілля до 2030 року, а також припинення видобутку газу, заміну закритих атомних електростанцій та задоволення зростаючих потреб у електроенергії від електричних автомобілів, теплових насосів та електролізерів".

Найвища частка вітру та сонячної енергії була в Данії - 61 відсоток, за нею - Ірландія (35 відсотків), Німеччина (33 відсотки) та Іспанія (29 відсотків). Загалом електроенергія в Європі була на 29 відсотків чистішою в 2020 році, ніж у 2015 році.

Наші партнери

Металеві силоси для зберігання зерна: що...

Металевий силос для зберігання зерна — інвестиція не найдешевша. Фактично його спорудження на...

Використання соломи як органічних добрив

У землеробстві будь-яка побічна продукція рослинництва, у тому числі й солома, повинна бути...

Як восени підготувати поля до весняної посівної

Осіння культивація і проведення глибокого розпушення чи щілювання грунту дає змогу створити...

АгроТренди

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

4843
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

11190
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Чорний горіх: види та технологія вирощування

11121
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.