ПРО НАС

Бренд "Агрономія сьогодні" забезпечує різноманітні потреби у веденні аграрного бізнесу, виробництві аграрної продукції для людей, які займаються сільським господарством.

Наша пристрасть - допомогти аграріям заробляти гроші, економити час та збільшувати своє задоволення у фермерському бізнесі.

На сторінках нашого сайту ви завжди знайдете актуальну інформацію з вирощування та захисту рослин. а також безліч іншої інформації, що допоможе вам у веденні бізнесу.

З минулого року оптова ціна на цибулю в Україні зросла більш ніж удвічі. Наразі вона складає в середньому 7 гривень за кілограм. Така гуртова вартість є рекордною.

Подібна ситуація на ринку може призвести до того, що після найбільш вдалого сезону, з точки зору експорту, Україна знову може перетворитися на імпортера цибулі, вважають аналітики порталу EastFruit.

Якщо оптові ціни зростуть іще хоча б на 10%, полички українських магазинів заполонить дешевша цибуля з Узбекистану та Таджикистану.

Наразі оптові ціни у цих країнах у середньому складають 0,12-0,14 долара за кілограм, а в Україні – 0,26 долара за кілограм. Утім навіть за таких умов через витрати на транспортування експортери з Центральної Азії не поспішають виходити на український ринок. Та подальше зростання цін сприятиме імпорту цибулі.

До того ж, згідно з попередніми даними аналітиків порталу «АПК-Информ: овощи и фрукты», які наразі готують оновлений випуск щорічного прогнозу виробництва та цін на овочі та фрукти в Україні, цього року обсяги виробництва цибулі будуть меншими.

Наші партнери

Як правильно зберігати цибулю

Цибуля — дуже корисний овоч, який здатний захистити людину від різних хвороб. Але сам він досить...

Бедформер — утворювач гряд

Щоб отримати хорошу грядку для овочів, зокрема картоплі, ягід чи квітів, створено спеціальну...

Чи потрібно десикувати кукурудзу?

Цьогоріч, як втім і у всі попередні роки, збирання врожаю пізніх культур дещо забарилося. Причини...

АгроТренди

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

4474
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

10364
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Чорний горіх: види та технологія вирощування

10044
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.