ПРО НАС

Бренд "Агрономія сьогодні" забезпечує різноманітні потреби у веденні аграрного бізнесу, виробництві аграрної продукції для людей, які займаються сільським господарством.

Наша пристрасть - допомогти аграріям заробляти гроші, економити час та збільшувати своє задоволення у фермерському бізнесі.

На сторінках нашого сайту ви завжди знайдете актуальну інформацію з вирощування та захисту рослин. а також безліч іншої інформації, що допоможе вам у веденні бізнесу.

Низький попит на соняшникову олію, а також значні запаси олії та соняшника напередодні виходу на ринки нового врожаю продовжують опускати закупівельні ціни на соняшник в Україні.

Про це йдеться у матеріалі GrainTrade.

Ціни пропозицій української соняшникової олії з поставкою у 3 та 4 кварталі за тиждень знизилися ще на $200 за т до $1100-1120 за т FOB, а ціни попиту – до $1050 за т FOB. Переробники, що не можуть вигідно продати олію, змушені опустити закупівельні ціни на соняшник до 14500-15500 грн за т з доставкою на завод.

За даними Держстатслужби, запаси соняшника в Україні станом на 1 червня скоротилися у порівнянні з минулорічними показниками з 2,275 до 1,395 млн т, зокрема у агропідприємств – з 0,919 до 0,721 млн т, а у підприємств по зберіганню та переробці – з 1,356 до 0,673 млн т.

Трейдери очікували, що єгипетський GASC на тлі зниження цін на соняшникову олію збільшить обсяг її закупівлі на вчорашньому тендері. Проте GASC придбав 70 тис. т соєвої олії та лише 10 тис. т соняшникової, хоча ціна останньої вперше у цьому році була на $50 за т нижчою, ніж соєвої.

Загалом GASC придбав наступні партії олії з поставкою у вересні:

• 60 тис. т імпортної соєвої олії за ціною $1184 за т CFR, яка на $115 за т CFR нижча, ніж на торгах 8 червня;
• 10 тис. т єгипетської соєвої олії за ціною $1200 за т CFR;
• 10 тис. т соняшникової олії за ціною $1133 за т CFR, яка на $235 за т CFR нижча, ніж на торгах 8 червня.

 

Загалом у червні GASC завдяки значному зниженню цін придбав 180 тис. т рослинних олій, що є найбільшим місячним обсягом закупівель останніх двох років.

На біржі в Даляні ф’ючерси на пальмову олію вчора виросли на 1,6% до $1069 за т, а на соєву – на 1,5% до $1242 за т, що свідчить про посилення попиту.

Подорожчання нафти підтримало ціни на рослинні олії, особливо соєву, яка останнім часом була лідером падіння, що може зупинити падіння цін на соняшникову олію.

Наші партнери

Зберігання врожаю яблук

Зберігання плодів є важливим економічним чинником. Ціна на врожай наприкінці сезону та після...

Які гібриди озимого ріпаку сіяти?

Озимий ріпак можна назвати однією із найбільш недооцінених українськими агровиробникам культур. З...

Прямий висів насіння озимих культур: технологія...

Сівбу вважають якісною, коли темпи росту і розвитку принаймні 85% рослин перебувають в одній фазі....

АгроТренди

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

3366
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

8097
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Чорний горіх: види та технологія вирощування

6803
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.