Кабмін затвердив порядок перевірки щодо покупця землі з боку нотаріусів, у тому числі - перевірки щодо наявної у покупця землі, щоб не було перевищення встановлених лімітів.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 16 червня.

"Одна з вкрай важливих реформ на шляху розвитку ринкових відносин та створення нових конкурентних ринків - це запуск ринку землі. Залишилось 2 тижні дії мораторію, і через ці 2 тижні Україна стане ще на крок ближче до успішних країн, де громадяни можуть вільно розпоряджатися своїм майном", - скзаав Шмигаль, відкриваючи засідання.

За його словами, уряд і Верховна Рада запровадили низку запобіжників від зловживань на ринку. 

Зокрема, землю зможуть купувати лише фізичні особи українці, і в розмірі не більш як 100 гектарів.

"Усі оплати відбувати муться лише в безготівковій формі. Проводитиметься фінансовий моніторинг", - додав прем'єр.

Також уряд затвердив порядок перевірки щодо покупця землі з боку нотаріусів.

"Сьогодні уряд затвердив чіткий порядок перевірки щодо покупця землі з боку нотаріусів. Зокрема перевірки щодо наявної у покупця землі, щоб не було перевищення встановлених лімітів. Перевірка відбуватиметься у декількох реєстрах, аби забезпечити прозорість та справедливість процесу", - написав Шмигаль у Telegram.

Відповідно до порядку, який у Telegram опублікував нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко, перевірка набувача земельної ділянки, зокрема, включає: встановлення особи набувача земельної ділянки сільгосппризначення, встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, перевірку набувача, учасників, кінцевого бенефіціара юрособи щодо дії санкцій та перевірка щодо наявності у них громадянства держави-агресора.

Як вирощувати виноград

В Україні є дуже багато незаповнених ніш, куди вигідно вкладати свій час і кошти і однією з таких...

Як правильно вибрати високопоживні гібриди...

Для багатьох господарств у нинішніх скрутних умовах тваринництво стало якщо не «рятівною...

Важливість кормових добавок для свиней

Кормові добавки відіграють важливу роль у забезпеченні свиней необхідними поживними речовинами,...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

37868
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26881
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14003
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

БТУ-ЦЕНТР стає BTU!

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.