Інокулянт Різолайн® виробництва вітчизняної компанії БТУ-ЦЕНТР став першим і єдиним українським інокулянтом, який отримав офіційну реєстрацію в Європейському Cоюзі.

Його визнали ключові органічні сертифікаційні органи ЄС – FiBL, Demeter International, Bioland, Naturland та ін. Препарат пройшов багаторівневу перевірку в акредитованих лабораторіях ЄС, науково-дослідних установах та фермерських господарствах Німеччини та Франції. На ринку України продукт вже майже 6 років, його ефективність підтверджена у 145 польових дослідженнях у 10 країнах.

«Реєстрація в Європейському Союзі та визнання якості головними органами сертифікації для  органічного землеробства – ще одне підтвердження того, що в Україні можуть робити якісні продукти світового рівня. І ми у БТУ-ЦЕНТР черговий раз це підтверджуємо. Наші технології унікальні в рамках світу. Мікробними препаратами виробництва БТУ-ЦЕНТР користуються в Німеччині, Нідерландах, Болгарії, Литві, Словаччині, Сербії, Казахстані, Молдові, Білорусі, Грузії та інших країнах світу. Ми входимо в 25% найбільших виробників біотехнологій для сільського господарства світу та робимо все, щоб пропонувати аграріям економічні та екологічні рішення, які показують ефективність», - розповідає генеральний директор групи компаній БТУ-ЦЕНТР, канд. с.-г. наук Владислав Болоховський.

БТУ-ЦЕНТР проводить постійний контроль за якістю інокулянтів відповідно до вимог ІSO-9001, згідно яких контролюються та ведуться протоколи кожної стадії напрацювання продукту. Мікробіологи протягом усього процесу виготовлення слідкують за чистотою культури, її автентичністю, адже лише так можна гарантувати отримання препарату саме з тим штамом, який взяли на початку робіт з музею. Це також дає можливість зберегти високу концентрацію мікроорганізмів не лише у момент виходу препарату з заводу, але й забезпечити високий титр на насінні безпосередньо у полі.

Читайте також: Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

Різолайн® – інокулянт з високою концентрацією чотирьох штамів симбіотичних бактерій Bradyrhizobium japonicum. Склад пристосований до різних ґрунтово-кліматичних умов, що забезпечує ефективнішу азотфіксацію та підвищення врожайності, покращує агрохімічні та фізичні показники ґрунту й забезпечує рослини речовинами, що стимулюють ріст. Завчасність обробки – 7 днів до висіву за використання разом з протектором Різосейв®, який йде в комплекті з інокулянтом.

 

Як вирощувати виноград

В Україні є дуже багато незаповнених ніш, куди вигідно вкладати свій час і кошти і однією з таких...

Як правильно вибрати високопоживні гібриди...

Для багатьох господарств у нинішніх скрутних умовах тваринництво стало якщо не «рятівною...

Важливість кормових добавок для свиней

Кормові добавки відіграють важливу роль у забезпеченні свиней необхідними поживними речовинами,...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

37867
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26880
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14003
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

БТУ-ЦЕНТР стає BTU!

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.