Задля продуктивного ведення сільського господарства та розвитку експортного потенціалу України і збереження конкурентоспроможності міжнародні компанії та аграрії повинні співпрацювати відразу за кількома напрямами: адаптація агротехнологій до кліматичних змін, відновлення біорізноманіття, коректне розуміння законодавчих ініціатив, зменшення впливу на навколишнє середовище та досягнення вуглецево-нейтрального господарювання.

Це основна позиція компанії Syngenta, озвучена керівницею відділу сталого розвитку Syngenta в Україні Тетяною Смовж під час круглого столу, який було організовано Українською асоціацією бізнесу та торгівлі (UBTA) за участю Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства закордонних справ України.

У рамках панелі сталих рішень для агросектору міжнародна компанія Syngenta поділилася досвідом співпраці з ключовими агрохолдингами щодо пілотного проєкту з вуглецево-нейтрального господарювання, оздоровлення ґрунтів та партнерства бізнесу і наукових установ.

«Ми інвестуємо в майбутнє, впроваджуємо цифрові рішення, інноваційні продукти та технології, які роблять сільське господарство максимально ефективним. Наразі ми працюємо над розробкою спеціального пілотного проєкту з оздоровлення ґрунтів та секвестрації вуглецю у співпраці з українськими науковими установами та нашими ключовими клієнтами. На сьогодні ведеться розробка науково обґрунтованого підходу до секвестрації карбону та пілотної бізнес-моделі для українського ринку, яку ми плануємо запропонувати нашим ключовим клієнтам, що допоможе побудувати сталу модель господарювання», — зазначила Тетяна Смовж.

Джерело: agroportal.ua

«Кредитний Коридор» від ADAMA: досвід...

Участь у програмі «Кредитний Коридор» від ADAMA дає змогу зберегти бізнес і розвивати...

Дослідження роботи ротаційної борони

Вплив швидкості руху ротаційної борони на якість роботи досліджували українські вчені протягом...

Рослини можуть отримати вологу без опадів: кейс...

Питання посухи та як рослинам отримувати вологу у такий критичний період залишається актуальним. В...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38783
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27500
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14422
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.