Україна здатна бути не тільки імпортером часнику, але і досить великим експортером. На сьогодні в країні щорічно вирощується близько 200 тис. тонн часнику.

Повідомляє "Агрономія сьогодні" з посиланням на east-fruit.com

При цьому тільки четверта частина цього обсягу споживається промисловістю, а все інше практично викидається на смітник. Таким чином, в грошовому вираженні близько 4,5 млрд гривень ($ 160,4 млн), які могли б щорічно заробляти українські виробники часнику, просто «вилітають у трубу».

Читайте також: Технологія вирощування часнику

Це великий потенціал, який можна і потрібно використовувати. Про це в інтерв'ю EastFruit повідомив заступник голови фермерського господарства «АГРО-МАЙСТЕР» (Вінницька область, Україна), керівник виробничого проекту з комплексної переробки часнику Василь Гудзовський.

Наші партнери

Система mini-till: перспективи мінімального...

Мінімальний обробіток є перспективним і відносно просто запроваджується на структурованих і добре...

12-корпусний плуг LEMKEN Eurotitan в СТОВ...

«Олстас-льон» є одним із найвідоміших господарств Чернігівщини, без перебільшення задаючи тон у...

Хвороби люпину

Люпин уражується великою кількість хвороб різної етіології, які істотно знижують як продуктивність...

АгроТренди

Люфа - вирощування та використання природної губки

849
Люфа є представником ліаноподібних рослин, з пагонами до 4-7 м завдовжки. Всі вони мають розгалужені вусики та шорсткості по ребрах. Листя - пальчато-п'ятилопатеві (іноді цілісні) і розташовані по...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

5542
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Виробництво та перспективи чорного часнику

12873
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.