На початку листопада Väderstad в Україні отримала 152 металеві пічки від головного офісу Väderstad AB, які були виготовлені власноруч працівниками шведського заводу в позаробочий час.

Про це повідомляє пресслужба Väderstad в Україні.

«Для України настав складний осінньо-зимовий період. Пониження температури, холодна волога осіння погода стає критичною, для всіх, хто постраждав від наслідків війни, а також тих, хто захищає та боронить свій народ. Ворог плекає надію, що «генерал мороз» стане його спільником в умовах знищення інфраструктури і заморозить волю українців. Але, завдячуючи прекрасній ініціативі наших шведських колег українці будуть зігріті турботливими серцями та шведською сталлю», – ідеться у повідомленні.

У пресслужбі зауважили, що на початку листопада Väderstad в Україні отримала 152 металеві пічки від головного офісу Väderstad AB, які були виготовлені власноруч працівниками шведського заводу в позаробочий час. 

«Нам відомо, що дуже багато колег старанно та дуже швидко виготовляли їх під координацією Моргана Коліна. І ось печі вже в Україні і вони прямують до тих, хто їх найбільше потребує. Це люди, які не мають можливості обігріти будинки чи тимчасові укриття в яких перебувають, не мають можливості приготувати собі їжу, так як відсутнє опалення і електроенергія, оскільки інфраструктура повністю зруйнована і відновити її не має можливості через тривалі бойові дії», – зазначаили у компанії.

Важливо відмітити, що потреба в таких металевих пічках просто величезна. Перше замовлення 50 шт. печей було заброньоване протягом 48 годин. Наступні 112 – ще за 48 годин після їх прибуття на склад. Зараз співробітники Väderstad в Україні доставляють печі до благодійних та волонтерських організацій, які передаватимуть їх далі до цивільних та військових на фронт.

Шведські інженери розробили спеціальний дизайн для цих пічок. Вони компактні, універсальні і легкі. Креслення передані всім для розповсюдження серед виробників. Тож ми готові їх передати у зручному форматі будь-якій майстерні. Якщо вас зацікавили креслення та інструкція з виготовлення таких пічок – напишіть нам повідомлення в соціальних мережах Facebook або в Instagram.

Ми дуже вдячні за таку підтримку шведського керівництва та колег, за їх турботу та витрачений власний час. Будьте впевнені, що ці чудові металеві печі принесуть максимальну користь та таке необхідне тепло всім, хто його потребує.

Як вирощувати виноград

В Україні є дуже багато незаповнених ніш, куди вигідно вкладати свій час і кошти і однією з таких...

Як правильно вибрати високопоживні гібриди...

Для багатьох господарств у нинішніх скрутних умовах тваринництво стало якщо не «рятівною...

Важливість кормових добавок для свиней

Кормові добавки відіграють важливу роль у забезпеченні свиней необхідними поживними речовинами,...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

37915
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26957
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14019
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Протидія весняним стресам

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.