Попри військовий час компанія продовжує навчання фермерів заради збереження продовольчої безпеки

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience попри широкомасштабні військові дії в Україні заклала 10 навчальних майданчиків Growing Points (з англійської «точки зростання»), щоб допомогти вітчизняним фермерам опанувати технології, які дозволять їм отримати максимум від посівів соняшнику та кукурудзи та забезпечити продовольчу безпеку країни. На професійних дослідних ділянках експерти Corteva проводитимуть агрономічні навчання, демонструючи сільгоспвиробникам реакції культур на різні агротехнічні фактори, а також пояснюючи процес правильного підбору гібридів та захисту рослин. Ця ініціатива є важливою частиною зобов’язань Corteva щодо сталого розвитку і сприятиме максимізації потенціалу сільського господарства України в надважкий для суспільства час.

«Corteva працює заради аграріїві ми впевнені, що маємо надавати агрономічний супровід фермерам, передаючи інноваційні знання та досвід, заснований на багаторічній практиці наших експертів в майже 130 країнах світу. Це дає можливість українським аграріям реалізувати максимальний потенціал, що особливо важливо зараз, коли військова агресія росії проти України руйнує продовольчі ланцюжки та погрожує світу голодом, а на фермерів покладена особлива місія сприяти покращенню продовольчої безпеки в Україні, регіоні та світі», – говорить Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні.

Сервіс доступний для клієнтів Corteva Agriscience, які можуть звернутися до комерційної команди для проходження навчання. Досліди компанії дозволяють оцінити фази розвитку рослин, порівняти однорідність сходів, вплив ущільнення, вплив стресових умов (граду або приморозків), стадії запилення, вчасність застосування гербіцидів та фунгіцидів, схеми посіву, вплив застосування різних протруйників тощо.

Такі навчальні майданчики Corteva реалізує вже декілька років. В 2022 році агрономічна команда значно поглибила досліди по ЗЗР та в тому числі сфокусувалася на досліджені нових продуктів, які використовуються в Україні або будуть виведені на ринок найближчим часом. Зокрема, цьогоріч проводяться дослідження оптимізатора ефективності поживних речовин Блу™ N та інгібітора нітрифікації N-Лок™ Mакс, який підвищує ефективність внесення азотних добрив, збільшуючи рівень доступного азоту у прикореневій зоні. Раніше компанія розпочала є проєкт «Агропоради від Corteva» на власному Youtube-каналі. У коротких відео-роликах експерти компанії надають рекомендації щодо особливостей вирощування та захисту основних культур, щоб забезпечити агрономічну підтримки сільгоспвиробників по всій території України.

«Ми залишаємося поруч з українськими фермерами, не дивлячись на складну ситуацію, і прагнемо підтримувати їх за будь-яких обставин. В умовах широкомасштабної війни рф проти України, вітчизняні аграрії потребують не тільки надійних постачань, але і професійної підтримки та рішучих кроків партнерів, які демонструють відданість сприяти розвитку сільського господарства України та поважають вищі людські цінності», – додає Сергій Резніченко, коментуючи рішення Corteva покинути російський ринок та розробку плану припинення виробничої та бізнес діяльності в рф. Компанія підтримує народ України в боротьбі за свободу, працюючи пліч-о-пліч з українськими сільгоспвиробниками заради продовольчої безпеки країни та фінансуючи благодійні і гуманітарні проєкти підтримки постраждалих.

Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті.

Як правильно вибрати високопоживні гібриди...

Для багатьох господарств у нинішніх скрутних умовах тваринництво стало якщо не «рятівною...

Важливість кормових добавок для свиней

Кормові добавки відіграють важливу роль у забезпеченні свиней необхідними поживними речовинами,...

Сучасні тенденції в сегменті розкидачів...

Розкидачі (або ж розподілювачі) гранульованих мінеральних добрив і нині є актуальними у...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

37839
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26862
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13988
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.